یه پست احساسی از من..........

منم دارم تنهایی تکرار مکررات رو تکرار میکنم... تنهای تنها در حالی که دورم پر از آدماییه که براشون کم نمیذارم ولی عملا هیچکدوم مال منن نیستن...این خیلی زجره که سعی کنی با شادیت و حرکات کودکانت(آخه من با اینکه سنم رو سی هستش ی هنوز کودک درونم  رو نگه  داشتم..) آدمهای دوست داشتنی اطرافت رو شاد کنی ولی خودت یه کوه پر از درد باشی و هیچی نتونه آرومت کنه... چهارشنبه یه روز فوق العاده با یه فرشته مهربون داشتم. کسی که هنوزم دیدنش و تون صداش بهترینها رو تو دنیا نصیبم میکنه ولی از اونجایی که من هیچوقت نتونستم شادیهارو کامل تجربه کنم یه اتفاق ناگهانی و پیش بینی نشده شیرینی اون دیدار رو به زهر تبدیل کرد و هنوزم اثراتش داره عذابم میده... کاش هخدا به اندازه قلب آدمها بهشون شادی میداد اونوقت دنیای اطرافم که پر از آدمهای مهربون و دوست داشتنیه گلستان میشد... کسی درکم نمیکنه... هیچکس.....(بهش بگید همه چیز بهم میریزه وقتی نیست.....)

/ 6 نظر / 13 بازدید
ترنگ

به اين فكر كن كه آدمهايي هستن تو اين دنياي خاكي كه ميتونن خوشبختت كنن و همون چيزي كه لياقتته بهت بدن فكر نكن فقط با يك نفر ميتوني خوشبخت باشي من كه يك هفته اس دارم بهش فكر ميكنم از اون جدا شدم و تصميم ازدواج با يه شخص ديگه اي دارم شايد با اين آدمم به نتيجه نرسم ولي با اونم نميمونم چون فقط احساس بيخودي خرج كردم براش خودمو آزار دادم

خانومه:)

دوست خوبم من فیسبوک ندارم که:)

مهتاب

اسکارلت عزیزم وبلاگت خیلی خیلی قشنگه..به منم سر بزن.اگه اجازه بدی لینکت کنم...//؟؟؟

مهتاب

مرسی که اومدی...........[قلب][لبخند]

مهتاب

گاهی با یک قطره، لیوانی لبریز می شود گاهی با یک کلام، قلبی آسوده و آرام می گردد گاهی با یک کلمه، یک انسان نابود می شود گاهی با یک بی مهری، دلی می شکند مراقب بعضی یک ها باشیم در حالی که ناچیزند، همه چیزند . .

مهتاب

نمیخوای آپ کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟