همین دلخوشیهای کوچیک...

خیلی مسخرست که الان که داشتم فکر میکردم به این نتیجه رسیدم که تنها نقطه لذت بخش زندگیم در حال حاضر فقط همین ناخونهای دستمه که دیشب خیلی ناگهانی بهشون لاک سفید گچی براق زدم و رو دو تا انگشت بزرگه دستام گوشش یه گل پنج پره مشکی که کنارش 3 تا نگین براق داره چسبوندم و بعد تمام عصبانیتها و درگیریهای صبح فقط نگاه کردن بهشون لبخند رو گوشه لبم مهمون میکنه و این تمام دلخوشی من شده این روزها... زندگی خیلی عجیب شده واقعا ... کاش خدا این دلخوشیهای کوچیکم از ما نگیره...قلب

/ 6 نظر / 10 بازدید
ترنگ

کاملا درکت میکنم مث من که الان آرامشم رو تو نماز خوندمنپیدا کردم و نمیخوام دیگه ترکش کنم

داود

سلام خوبی؟ سه تا وب دارم برای دوستای وبلاگ نویس میتونید در صورت نیازتون از مطالب و محتواش استفاده کنید. www.varoone.ir ابزار وبلاگ نویسی همراه با تالار های گفتمان و مطالب جالب www.tiptap.ir ابزارهای وبلاگ نویسی با مطالب جالب روز www.mania-dv.ir جملات عاشقانه و اس ام اس عاشقانه همراه با پاسخ به مشکلات وبلاگ نویسی شما . با کمال میل موفق باشید.

دلا

منم خیلی ناخن هام رو دوست دارم راستش ! از وقتی موفق شدم بالاخره بلندشون کنم مثل پروانه دورشون می چرخم و بهشون سرویس میدم !!!

پانیذ

قبول نیس..ما که رمز نداریم...

رها و وفا

من مانده ام کلی غم از دلبستنی عبث و بیهوده . عمق غم در جان من ماندگار شده است و نخواهد آمد لبخندی که از سر خوشی بر لب داشتم و به همه ی دنیا فخر می فروختیم . به او حق می دم . شاید نتونست و توان پایداری در عهدش را نداشت . من ماندم شاید نامم وفا بود و مستحق ترین آدم برای وفداری رنج آلود . دوس دارم از شما بخوانم و مرهم صبر براین دل غمبارم بزارم . اگه دوس داشتی منت براین خسته دل بگذار و رمز رو محبت کن . شاد باشی همیشه الهی . . .